15.11.2019 r. klasy VI A, VI B uczestniczyły w projekcie matematyczny pt. „Różne sposoby liczenia”. Projekt został zrealizowany metodą stacji zadaniowych. Na wstępie uczniowie zostali podzieleni na grupy z wykorzystaniem wirtualnego koła wheeldecide.com. Następnie w grupach rozwiązywali zadania w formie stacji, były rożne metody mnożenia , np. metoda przekątnych, metoda japońska ( uczniowie w kodzie QR mieli zakodowany link do filmiku instruktażowego, po obejrzeniu filmiku mieli do wykonania przykład wskazaną metodą ), były metody sprytnego liczenia zaczerpnięte z WMTDAY, kolejność wykonywania działań w formie puzzli, trimino, mozaika. Za wykonanie zadania uczniowie otrzymywali pieczątki. Po wysiłku umysłowym trzeba było wykazać się sprawnością fizyczną:) Uczniowie w grupach mieli do pokonania tor przeszkód, który kończył się znajomością tabliczki mnożenia z wykorzystaniem Kart Grabowskiego.
Opiekunki projektu: Katarzyna Bączyk, Martyna Czuchra.