Miesiąc styczeń i luty 2019 roku „obfitowały” w rozgrywki międzyszkolne w grach zespołowych. Naszą szkołę na zawodach z piłki siatkowej reprezentowały drużyny, które w grudniu awansowały do mistrzostw powiatu. 15 stycznia 2019r. na hali sportowej przy SP 2 rywalizowały ze sobą zespoły dziewcząt. Nasza drużyna pod opieką p. Remigiusza Gajewskiego zajęła II miejsce. W skład reprezentacji weszły: Paulina Zacha-VIII A, Maja Hanas-III A, Dominika Skrzypczak III A,  Lidia Żuchowska III A, Anastazja Staszewska III B, Gabriela Kiedas III D, Laura Pomocka III D i Lena Pawlaczyk III E. Dwa dni później tj. 17 stycznia br. w SP 2 w Goleniowie zagrała reprezentacja męska naszej szkoły. Zespół chłopców również zajął II miejsce w rozgrywkach powiatowych. Drużynę męską, której opiekunem była p. Izabela Grabska stanowili: Dawid Olesiński VIII A, Dawid Gajek III A, Wojciech Gawęcki III A, Jakub Starczewski III A, Gabriel Grzelak III C, Marcin Mojsiewicz III D, Borys Suchocki III D, Miłosz Krasowski III E i Maciej Mikołajczyk III E.
   W lutym rozpoczęły się zawody w piłkę ręczną. Wszystkie mecze rozgrywały się na hali sportowej w naszej szkole. Jako pierwsi wystartowali chłopcy, którzy 14 lutego br. walczyli o tytuł Mistrza Gminy w ramach Igrzysk Dzieci (ID). Opiekunem zespołu była p. Izabela Grabska i p. Michał Zera. Drużynę stanowili: Błażej Bańkowski Va, Radosław Gajek Va, Oliwier Grycz Va, Jakub Surma Va, Kamil Kołtun Vb, Karol Niechwiadowicz Vb, Jakub Jarmoła VIIa, Grzegorz Kędzierski VIIa, Paweł Kałuża VIIa, Oskar Sawicki VIIa i Adam Trzaskowski VIIa. Chłopcy zajęli III miejsce. Na III miejscu uplasowały się również dziewczęta, które 15 lutego br. grały w turnieju piłkarskim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (IMS). W skład reprezentacji szkoły weszły: Julia Kluza VIIIA, Paulina Zacha VIIIA, Paulina Kowalewicz IIIA, Nikola Książek IIIB, Anastazja Staszewska  IIIB, Laura Jaśkiewicz IIIC, Zuzana Smejda IIID, Julia Zacha IIID i Lena Pawlaczyk IIIE. Opiekunem zespołu był p. Michał Zera.    18 lutego odbyły się ostatnie rozgrywki w piłkę ręczną. W tym dniu – w ramach IMS – rywalizowały ze sobą drużyny chłopców  z czterech szkół gminnych: SP 2 Goleniów, SP 4 Goleniów, SP 5 Goleniów i ZSP Białuń. Nasza drużyna zajęła II miejsce i tym samym awansowała do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się w Nowogardzie. Skład zespołu stanowili: Wojciech Gawęcki III A, Błażej Sikorski III A, Jakub Starczewski III A, Gabriel Grzelak III C, Borys Suchocki III D, Marcin Mojsiewicz III D, Wojciech Gawryjołek III E, Maciej Mikołajczyk III E, Szymon Osuch III E, Adrian Świderski III E, Jakub Wiśniewski III E, Filip Wróblewski III E, Michał Modrzejewski III F i Kamil Słomczewski III F. Opiekunem drużyny był p. Remigiusz Gajewski.
   Wszystkim uczestnikom w/w turniejów gratulujemy postawy i zaangażowania oraz dalszych sukcesów sportowych.

Font Resize
Contrast