W dniu 17.09.2015 odbyły się Mistrzostwa Gminy Goleniów w piłce nożnej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn. Zespoły podzielono na dwie grupy. Zwycięzcy grup walczyli o tytuł Mistrza Gminy. Dzięki wygranej z Gimnazjum w Kliniskach 4:0, awansowaliśmy do finału i czekaliśmy na rozstrzygnięcia w grupie drugiej, w której grały 3 zespoły. Faworytem tej grupy był zespół z Mostów
i to z nimi zmierzyliśmy się w meczu o mistrzostwo gminy. Niestety przegraliśmy 0:4 i zostaliśmy wicemistrzami Gminy Goleniów. Szybko stracone dwie bramki na początku pierwszej połowy podcięły trochę skrzydła naszym zawodnikom i nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z rywalem. Mieliśmy bardzo młody skład i to również w pewnym stopniu zaważyło o wyniku spotkania. Świetna postawa naszego bramkarza Kacpra Woźniaka uchroniła nas od straty większej ilości bramek. Zajęcie drugiego miejsca premiuje nas do gry w półfinale mistrzostw powiatu, które odbędą się 13.10.2015 prawdopodobnie w Nowogardzie.

Skład zespołu Gimnazjum nr 2 w Goleniowie:
Kacper Woźniak, Igor Paszkowski, Szymon Kowalczyk, Patryk Staszewski, Bartłomiej Tomaszewicz, Adrian Bąk, Kondrat Religa, Robert Gliga, Nikodem Brózda, Bartosz Tapper, Piotr Szponar, Patryk Fabiniak. Opiekun – Michał Zera.

Wyniki:
1 miejsce – Gimnazjum Mosty
2 miejsce – Gimnazjum nr 2 w Goleniowie
3 miejsce – Gimnazjum w Kliniskach

Opracował – Michał Zera

IMAG0865_1 IMAG0870_1 IMAG0875_1

IMAG0869_1

Font Resize
Contrast