Dnia 17 czerwca w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Drużyna dziewcząt reprezentująca województwo zachodniopomorskie zdobyła wysokie, 8 miejsce w klasyfikacji końcowej. Mając na uwadze, że większość reprezentacji 15 województw to szkoły sportowe i mistrzostwa sportowego, tym bardziej jest to wielki sukces naszych uczennic. W skład reprezentacji wchodziły: Z. Biały, H. Bohdaniec, M. Zubko, G. Kiedas, J. Mścichowska, J. Stężalska, Z. Zasuwa, J. Maniecka, J. Królikiewicz, J. Olesińska, N. Szymczak, J. Guzikiewicz, D. Skrzypczak, M. Głuszek, P. Kowalewicz.
Znakomity wynik osiągnęła Julita Maniecka w biegu na 600 m. Czasem  1,38.44 minuty – zdobyła srebrny medal i pobiła swój życiowy rekord . Wielkie gratulacje.
Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu składamy: Burmistrzowi Miasta Goleniów Panu Robertowi Krupowiczowi oraz Radzie Rodziców naszej szkoły.
 
Font Resize
Contrast