W dniu 23 października 2014r. odbędzie się w naszym mieście Dzień bez Przemocy pod hasłem „Szanuję, nie biję”.

Tego dnia w naszym gimnazjum odbędzie się debata przygotowana przez grupę liderów młodzieżowych na temat „Czy można powstrzymać przemoc w szkole?”. W debacie będą uczestniczyli również uczniowie z innych szkół (podstawowych i gimnazjum), nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście  m.in. Burmistrz Gminy i Miasta Goleniów, Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie i inni eksperci w zakresie przeciwdziałania przemocy.

Jeżeli chcesz z nami porozmawiać, wygłosić swoją opinię lub podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat:

„Czy można powstrzymać przemoc w szkole?”

przyjdź na dyżur liderów młodzieżowych lub rozmawiaj z nami wszędzie tam, gdzie nas spotkasz.

Opinia Każdego z Was jest dla nas bardzo ważna!!!

Nasze relacje z debaty już wkrótce!