W czwartek 10 czerwca w ramach edukacji ekologicznej z PGK Goleniów z przedstawicielami p. Hanną Skrzypiec oraz p. Marcinem Kokoszką odbyła się lekcja na świeżym powietrzu na terenie przy szkole. Uczniowie drugiej klasy poznali 5 nowych wyrazów po angielsku związanych ze środowiskiem i ekologią. Zapoznali się również z zasadami segregacji odpadów oraz wypróbowali ciekawy sposób sprzątania za pomocą pomysłowych chwytaków.  Podczas zajęć byli skupieni i aktywnie uczestniczyli w działaniach na rzecz czystego środowiska . Zarówno nauczyciel angielskiego- p.Anna Siemaszko- Małachowska jak i wychowawczyni p. Dorota Kąkol są dumne ze swoich uczniów. Dziękujemy przedstawicielom PGK w Goleniowie za interesujące zajęcia i  wspaniałe nagrody.