8 maja 2018 uczniowie klas językowych IIc i IId wzięli udział w bardzo ciekawych warsztatach językowych, podczas których zapoznali się z różnymi przydatnymi zwrotami, pochodzącymi z języków hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego.                    Warsztaty te poprowadziła Pani Beata Mintus. Podczas zajęć przeprowadziła konkurs językowy, w wyniku którego najlepsi uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody.

Serdecznie dziękujemy Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum za całoroczną współpracę z naszą szkołą. Młodzież chętnie uczestniczyła w zajęciach, co wpłynęło na ich kompetencje językowe, a wspólne wyjazdy przyczyniły się do budowania zgranego zespołu klasowego.

Wychowawczynie klasy IIc i IId

p. Małgorzata Łukaszewska i p. Anna Siemaszko-Małachowska, oraz p. Sylwia Lisowska

 

Font Resize
Contrast