Wycieczka klas językowych do Londynu!

W dniach 02.06- 07.06. 2018 r klasy językowe 2c i 2d były na wycieczce w Londynie, Windsorze oraz Oxfordzie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najsłynniejsze zabytki Londynu: Globe Theatre- Teatr Szekspirowski, Buckingham Palace- Pałac  Buckingham Królowej Elżbiety II, gdzie oglądali zmianę warty, St Paul Cathedral, Westminster Abbey- Opactwo Westminster i budynki parlamentu ze słynnym Big Benem, również Tower of London, London Bridge, Tower Bridge i wiele innych. Świetnie bawili się w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds oraz podczas rejsu po Tamizie a panoramę Londynu podziwiali z wysokości Londyńskiego Oka – London Eye. W Oxfordzie uczniowie odwiedzili również najsłynniejszą na świecie uczelnię a w Windsor – apartamenty królewskie zamku oraz kaplicę St George, w której odbył się niedawno ślub księcia Harrego i Meghan.

Wycieczka pozostawiła niezapomniane wrażenia!

 

Opiekunami wycieczki były- Anna Siemaszko- Małachowska, Małgorzata Łukaszewska, Sylwia Lisowska, Izabela Grabska

Font Resize
Contrast