Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

11 stycznia 2015 r.
Drodzy Wolontariusze!
Jak co roku nie zawiedliście. Poświęciliście swój czas i energię dla 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie zebraliście 12 286,95 zł.
Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia za rok, na kolejnej zbiórce.
Sie ma!
Koordynatorki: Danuta Kwaśniewska i Iwona Lipowicz-Orłowska

12 stycznia 2014 r.
Gorące podziękowania dla wszystkich wolontariuszy 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Przebiegał pod hasłem: Na ratunek.  Zbieraliśmy pieniądze  na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Wolontariusze z naszej szkoły to: 73 osoby kwestujące do 28 puszek w 19 zespołach, pracujące w sztabie przy liczeniu pieniędzy oraz zespół The Warehouse.
W tym roku zebraliśmy 11 676, 02 zł.
Uczniowie naszej szkoły angażowali się w WOŚPie także z ramienia innych organizacji, zespołów, szkół działających na terenie Goleniowa.

13 stycznia 2013 r.
Kolejny raz grupa 64 młodych, kreatywnych i chcących pomagać innym bezinteresownie gimnazjalistów z Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego  zagrała w największej orkiestrze świata.

Gimnazjaliści ofiarowali swój niedzielny dzień i swoje uśmiechnięte buzie, wesołe miny niosąc pomoc chorym dzieciom i osobom starszym . Zaangażowali się do pracy w sztabie goleniowskim, występowali na  plantach na scenie, pozostali zbierali pieniądze do puszek.

Na rzecz XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  zebrali na ulicach Goleniowa sumę 9 tys. zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom.