Dnia 22 listopada 2017r. uczniowie klasy Ia gościli w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie na najęciach z edukacji informatycznej. Dzieci pod przewodnictwem p. Pawła Zaranka i jego uczniów (instruktorów) uczyły się programowania. Następnie pod okiem p. Artura Ślązaka i instruktorów modelowały w programie Simple Planese samoloty, samochody oraz różne zwierzęta, a później nimi sterowały. Poznały również działanie drukarki 3D. Zapoznały się z tabletami i pracowały na nich.

Na koniec wizyty uczniowie rozmawiali z pracodawcami – zadawali mnóstwo pytań: mieli możliwość układania fryzur na manekinach, dużo dowiedziały się o budowie jachtów oraz produkcji opakowań blaszanych.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji ZS nr 1, nauczycielom i uczniom za zaproszenie i wspaniałą lekcję.

Lucyna Madejska

Font Resize
Contrast