W dniu dzisiejszym grupa młodzieży z naszej szkoły pod opieką szkolnego doradcy zawodowego udała się na wycieczkę zawodoznawczą do Zakładu Technologii Tworzyw Sztucznych w Parku Przemysłowym Łozienica.  Po przybyciu na miejsce obejrzeliśmy prezentację dotyczącą specyfiki zakładu, możliwości nauki i awansowania w firmie. Następnie udaliśmy się na halę produkcyjną, gdzie mogliśmy zobaczyć pracujących na różnych stanowiskach pracowników. Wycieczka zawodoznawcza była bardzo ciekawa. Dostarczyła nam wielu informacji dotyczących zawodów: stolarz, hydraulik, elektryk, szkutnik.

Przekonaliśmy się, że warto uczyć się szkutnictwa. Ten rzadko spotykany zawód umożliwia absolwentom szkół branżowych w znalezieniu pracy z atrakcyjnymi zarobkami.

Koordynatorem wyjazdu i przewodnikiem po zakładzie pracy, w którym produkuje się jachty był pan Robert Nalewaj. Opiekunem młodzieży i organizatorem wyjazdu była pani Beata Bieniek.

Font Resize
Contrast