W poniedziałek i wtorek odbyły się w naszej szkole wybory do Rady SU i szkolnego Rzecznika Praw Ucznia. W trakcie tygodnia poprzedzającego wybory trwała kampania wyborcza, której zakończeniem była szkolna debata. W trakcie debaty, którą prowadziły Zuzia Niklas i Ola Bobrowska, wszyscy kandydaci mogli przedstawić się, opowiedzieć o swoich programach wyborczych, mogli także podyskutować z wyborcami. W ostatniej części debaty wywiązała się emocjonująca dyskusja na temat np: funduszy SU, form spędzania przerw bez telefonów, zagadnień plastiku w sklepiku, remontach w szkole, czy dniach bez mundurków.

W wyniku wyborów przewodniczącą Rady SU została Julianna Nycz z klasy 8a, z-pcą Martyna Wojciechowska z klasy 6a, a szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia -Karolina Kurylak z klasy 8a.

Wszystkim gratulujemy i życzymy konsekwencji w realizacji swoich działań.

 

Font Resize
Contrast