W dniach 14-18 maja, klasy III A oraz III F wybrały się z opiekunami  w ramach Zielonej Szkoły na wycieczkę do Starego Kaleńska.  Wszyscy uczestnicy wycieczki spędzili czas w miłej atmosferze.  Personel zadbał o wiele atrakcji, m.in. : kajaki, ścianka wspinaczkowa, ogniska oraz dyskoteki.

 

Plan wycieczki:

PONIEDZIAŁEK-  przybycie do ośrodka, wycieczka krajoznawcza ,  ognisko.

WTOREK- ścianka wspinaczkowa, wieża ze skrzynek, kajaki oraz rowerki wodne, dyskoteka, ognisko.

ŚRODA- wyjazd do Świdwina i Połczyna Zdroju , łuki, wiatrówka, karaoke, ognisko.

CZWARTEK- paintball, park linowy, dyskoteka, ścieżka duchów, ognisko.

PIĄTEK- kajaki, jachty, samochód terenowy, powrót do domu.

Integracji nie było końca????????.

                Uczniowie miło wspominają czas spędzony w ośrodku, bardzo cenili sobie bezcenne opowieści Pana Lepolda oraz taniec- połamaniec  Pana  Andrzeja.  Późne siedzenie przy ognisku nie służyło brutalnym  pobudkom Pani Eli  : ) Ale za  to jedzenie! Niebo w gębie?..

 

Opiekunowie wycieczki:

Elżbieta Kościńska i Ewelina Szymańska – Fiedler

Font Resize
Contrast