Wyniki II Szkolnego Turnieju Szachowego

Rozstrzygnięty został II Szkolny Turniej Szachowy. Miejsca medalowe rozdzielili miedzy sobą uczniowie klasy III B. Niekwestionowanym zwycięzcą został Paweł Kwintal, który wygrał wszystkie rozegrane mecze. Drugie miejsce zajął Jakub Kozak, na trzecim uplasował się Mateusz Jagieński. Tuż za podium znalazł się Jakub Białożyt z klasy III A.

Do turnieju zgłosiło się 22 chłopców oraz tylko dwie dziewczęta. Chłopcy mecze rozgrywali w trzech turach. W ostatniej, siedmiu zawodników walczyło  w systemie każdy z każdym.

Wyżej wymienieni uczniowie oraz Zofia Bednarz reprezentować będą naszą szkołę 15 grudnia podczas Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w Szachach  drużynowych dziewcząt i chłopców. Zawody odbędą się w Szczecinie, w Zespole Szkół nr 7.

DSC06918_1 DSC06919_1 DSC07007_1 DSC06917_1