Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge. Są to: Level 4 czyli klasa 8: Aleksander Woźniak-Soby- 1 miejsce w województwie, Karolina Kurylak- 7 miejsce w województwie oraz Julianna Nycz. W klasie 7( Level 3) najlepszy wynik uzyskała Lena Oleś oraz Wojciech Gawryjołek. W klasie 6 ( Level 2) uczniowie: Daria Muszyńska (7 miejsce w województwie), Igor Brzezicki( 9 miejsce w województwie) oraz Wiktor Kobus i Aleksandra Bobrowska . W klasach piątych (Level 1) najlepszy wynik uzyskali: Oskar Boba z kl.5 B, Leon Repp z 5a, Jan Mackiewicz z kl.5b i Antonina Denderska z kl.5a. Wśród uczniów klas 4 najlepiej wypadly: Klaudia Rojszczak i Helena Biskupska .Opiekunami konkursu były: Dorota Szmuc, Anna Siemaszko- Małachowska oraz Sylwia Lisowska. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!