Wyniki Olimpuska z angielskiego !!! Dnia 17 lutego uczniowie klas drugich i trzecich przystąpili do Ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego Olimpusek . W konkursie udział wzięło 37 uczniów naszej szkoły . Laureatami konkursu zostały : z klasy 2c Sławski Sara- 8 miejsce w kraju, z klasy 3a – Jakuszewska Hanna – 8 miejsce w kraju, z klasy 3b – Julia Marchel – 14 miejsce w kraju oraz z klasy 3a- Dorota Klimecka – 15 miejsce w kraju. Gratulujemy laureatom !!! Wspaniałe wyniki również uzyskali z klasy 2a- Kacper Klimek – 17 w Polsce oraz Mikołaj Koleśnik – 25 w Polsce z klasy 2b Marharyta Tyshchyk 27 miejsce w Polsce oraz z klasy 3b Michał i Maciej Klepinowscy odpowiednio 23 i 24 miejsce w Polsce . Gratulujemy !!!!

Anna Siemaszko – Małachowska i Sylwia Lisowska nauczyciele języka angielskiego