16 października 2018r.  w Miejskiej Bibliotece Publicznej pan burmistrz Robert Krupowicz wyróżnił 13 nauczycieli. Pamiątkowe pióro, kwiaty i nagrody finansowe otrzymali następujący nauczyciele naszej szkoły:

p. Ewa Grycz-Michalak – nauczycielka etyki i historii
p. Monika Rożko – Wentruba, bibliotekarka
p. Dorota Szmuc – nauczycielka języka angielskiego

oraz p. Inga Sławska  –  uznana za najlepszą księgową w roku szkolnym 2017-2018.

Wszystkie wyróżnione osoby otrzymały osobiste podziękowania od burmistrza Roberta Krupowicza oraz od obecnej na uroczystości posłanki Magdaleny Kochan. Oprawę artystyczną zapewniły śpiewające dziewczęta ze studia wokalnego pani Doroty Gołębiowskiej, działającego w Goleniowskim Domu Kultury: Hanna Małecka, Hanna Papa, Karolina Kinik, Lena Zielińska, Julia Małecka.

 

 

Font Resize
Contrast