Tekst i zdjęcia: Hubert Pawlusiński, klasa I A
Jak wszyscy pamiętamy 20 marca tego roku w Polsce mogliśmy oglądać zaćmienie słońca. Była to zdecydowanie jedna z największych atrakcji tego dnia. Skoro tak, to nie sposób było, aby wspomniane zdarzenie przeminęło z wiatrem. Zaraz po owym zjawisku, nasza nauczycielka fizyki, pani Renata Żebiałowicz wpadła na ciekawy pomysł.
Otóż już w następny poniedziałek zorganizowany został konkurs na najlepsze zdjęcie zaćmienia, co zostało przyjęte przez uczniów z wielkim zapałem. W końcu stawka była nie byle jaka, w grę wchodziła pula punktów dodatnich i szóstki z fizyki. Do czwartku dotarło wiele zdjęć (bo nawet o nagrodę pocieszenia w postaci punktów warto było powalczyć). Laureatami konkursu zostali:Wojciech Brzeziński z klasy I B (zwycięzca) i Marek Perko z klasy   IA – drugie miejsce. Wszystkie zdjęcia okazały się wyjątkowe, a więc i innym biorącym udział w konkursie gratulujemy pięknych zdjęć oraz zachęcamy do udziału kolejnym razem!

Font Resize
Contrast