Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego

w Goleniowie obowiązują od 16.01.2017

Nazwisko i imię

nauczyciela

 dzień, godz.

dzień, godz.

Ambroży-Patyna Paulina

ZDW z j. niemieckiego –poniedziałek 7 l

 

Bąk Wiktor

ZDW z historii – wtorek 7 l

 

Bączyk Katarzyna

ZDW z matematyki – środa 8 l, piątek 7 l

 

Bieniek Beata

Socjoterapia – piątek 8 l, ART. –czwartek 8 l

Praca ind z uczniem –poniedziałek 4 i 5 l

Czub Katarzyna

Warsztaty profilaktyczne poniedziałek 7 l i piątek 8 l

 

Gajewski Remigiusz

SKS – czwartek 9 i 10 l

 

Grabska Izabela

SKS – czwartek 9 i 10 l

 

Grycz – Michalak Ewa

Koło historyczne czwat. 8 l

ZDW z historii –wtorek 8 l

Jagiełło Kamila

ZDW z j. polskiego- poniedziałek 7 l

ZDW z j. polskiego- piątek 6 l

Janica Maria

Koło chemiczne- poniedziałek 8 l

ZDW z chemii – środa 8 l

Kwaśniewska Danuta

Papieroplastyka–wtorek 7 l, czwartek 7 l

 

Lisińska Ewa

Cantus–wtorek i czwat. 8 l

 

Lipowicz –Orłowska Iwona

Koło szachowe – poniedziałek 7 l

Świetlik matematyczny poniedziałek 8 l

Lisowska Sylwia

IPN z j. angielskiego – poniedziałek 7 l

ZDW z j. angielskiego – piątek 7 l

Łukaszewska Małgorzata

IPN -poniedziałek 2l, środa 5 l, czwartek 6 l

ZDW z j. niemieckiego- wtorek 8 l

Maksymowicz Marcin

ZDW z historii – wtorek 8 l

Siłownia – piątek 7 l.

Mikulska Jadwiga

Praca ind. z uczniem –wtorek 1 l, poniedziałek 6 l

ART. –czwartek 8 l

Murach Elżbieta

ZDW z j. polskiego-wtorek 7 i 8 l

 

Niewiarowska Joanna

ZDW z biologii – środa 8 l

IPN –czwartek 8 l

Niklas Beata

ZDW z matemat. – piątek 6 l

ZDW z matematyki – czwartek 7 l

Pach Marzena

Zajęcia techniczne – środa 7 i 8 l

 

Pagiński Marcim

Koło z j. niemieckiego- poniedziałek 7 l

ZDW z j. niemieckiego –poniedziałek 8 l

Panek Artur

Liderzy młodzieżowi – środa 8 i 9 l

 

Siemaszko-Małachowska Anna

ZDW z j. angielskiego – wtorek 8 l

IPN –środa 1 l i 4 l

Skorupska Iwona

ZDW z j. polskiego- wt. 7 l

ZDW z j. polskiego- czwartek 7 l

Skakuj Katarzyna

ZDW z j. angielskiego – piątek 6 l

IPN środa 6 l, czwartek 5 l

Staciwa Ewa

ZDW z matematyki – wt. 1 l

ZDW z matematyki – środa 7 l

Subocz Monika

Liderzy młodzieżowi – środa 8 i 9 l

 

Szulga Beata

ZDW z j. polskiego- środa 7 l i 8 l

 

Ks Szustak Maciej

Przygotowanie młodz. do bierzm. –środa 16.45

 

Skotarska Jadwiga

Praca ind z uczniem –poniedziałek 4 l

 

Surdyk Andrzej

ZDW z j. niemieckiego –środa 8 l

IPN środa 1 l, czwartek 1 l

Szmuc Dorota

IPN-czwartek 8 l

ZDW z j. angielskiego – piątek 7 l

Rożko-Wentruba Monika

Koło fotograficzne–środa 7 l i 8 l

 

Wierzbicka Edyta

Koło geograficzne – poniedziałek 8 l

ZDW z geografii- wtorek 8 l

Wojciechowski Marcin

Praca ind z uczniem –poniedziałek 3 l

 

Wojtyła Jadwiga

SKS –środa 8 l

 

Zera Michał

SKS –wtorek 9 i 10 l

 

Żak Małgorzata

IPN-piątek-7 l

ZDW z matematyki – czwartek 8 l

Żebiałowicz Renata

IPN – poniedziałek 8 l

ZDW z fizyki –czwartek 8 l

Brak możliwości komentowania