Klasa językowa 3 c grupa A brała udział w zajęciach z języka angielskiego na temat Irlandii. Na lekcji omawiana była historia, tradycyje, kultura, zwyczaje i ciekawostki związane z Irlandią i Irlandczykami. Uczniowie brali udział w pogadance,a następnie przystąpili do quizu. Grupa pod wezwaniem Gabriela Szczuchniaka (Alicja, Amelka, Ola i Alicja) była bezkonkurencyjna i zwyciężyła qiuz odpowiadając bezbłędnie na prawie wszystkie pytania związane z omawianym tematem. W drugiej części zajęć uczniowie mieli okazję poznać Irlandczyków poprzez ich muzykę, taniec i święta. Zajęcia były prowadzone przez nauczycielki ZS nr 1 w Goleniowie panie Sabinę Olech i Joannę Grzeszczuk. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i przyjazną atmosferę oraz chęć współpracy z naszym gimnazjum.
Dorota Szmuc

Font Resize
Contrast