W czwartek 21 czerwca pożegnaliśmy klasy trzecie gimnazjum. Pięknie przygotowana gala wycisnęła sporo łez wśród nauczycieli, uczniów, a także rodziców i zaproszonych gości. W tym roku zastępca burmistrza p. Henryk Zajko podsumował trzy lata spędzone w gimnazjum. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Co roku kapituła składająca się z Grona Pedagogicznego wybiera najlepszego ucznia. W tym roku uhonorowano tytułem PRIMUS INTER PARES JULITĘ MANIECKĄ, uczennicę klasy III a, która poza sukcesami naukowymi osiągnęła wysokie wyniki sportowe. Wśród najlepszych sportowców wybrano SPORTOWCA ROKU – MICHALINĘ ZUBKO – wśród dziewcząt oraz ŁUKASZ KOZAK –  spośród chłopców. Oboje chodzili do klasy IIIc. Ogłoszony także został konkurs na SUPER KLASĘ. W tym roku wygrała klasa IVa SP a drugie miejsce zajęła klasa IIA GIMNAZJUM. Nagrody końcoworoczne zostały ufundowane przed Radę ROdziców pod przewodnictwem p .Michała Niklasa. Wszystkie klasy serdecznie podziękowały swoim wychowawcom oraz nauczycielom. Sztandar Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Goleniowie został przekazany drugoklasistom, ostatniemu rocznikowi gimnazjum.

Drodzy uczniowie życzymy Wam osiągnięcia założonych celów i powodzenia w życiu!