Niezapomniane wrażenia w zielonej szkole Farma Kalina!
W dniach 8-12 maja 2023 uczniowie klas 5b, 6a i 6b uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez instruktorów zielonej szkoły 'Farmy Kalina” w Łasku. W ramach tych zajęć uczniowie pokonywali trasy o różnym stopniu trudności w parku linowym, zjeżdżali tyrolką, majsterkowali, wyrabiali arcydzieła z gliny, pływali na kajakach i rowerkach wodnych. Kolejną atrakcją były gry zespołowe integrujące uczniów np. baloniada, palant, siatkówka plażowa, czołgi i ogonki. Pięć dni minęło bardzo szybko! Będziemy szczególnie tęsknić za cudownymi urokami natury, przepysznym jedzeniem, wspaniałą pogodą i sprawną organizacją pobytu. Dziękujemy organizatorom!
Opiekunowie: p. Anna Siemaszko- Małachowska, p. Sylwia Lisowska, p. Małgorzata Nazim oraz p. Monika Rożko- Wentruba.