Złoci medaliści Szkolnej Ligi LA

Nasi uczniowie wywalczyli dwa złote medale w rywalizacji zespołowej podczas Mistrzostw Powiatu w Szkolnej Lidze LA. Zawody odbyły się w ostatni piątek, 26 września 2014 r.

Dziewczęta pod opieką p. J. Olesińskiej wystąpiły w składzie: A. Idziaszczyk, J. Mścichowska, N. Średzińska, W. Bowsz, Z. Wojszel, N. Bińkowska, O. Reinsch, J. Leszczyńska, J. Olesińska, J. Kaczmarska, W. Nowak, G. Danilenko, M. Głuszek, K. Kudzia, N. Cielica, L. Hofman, I. Byczkiewicz, K. Glinkowska.

Chłopcy pod opieką p. R. Gajewskiego wystąpili w składzie: R. Czarny, H. Jacewicz , P.Stefaniak , P.Bakan, M. Pastuszka, P. Soszyński, M. Krzak, J. Lewandowski, D. Marciniak, J. Gościło, D. Marciniak, M. Zawada, G. Maniecki.
phoca_thumb_l_DSC01454 phoca_thumb_l_DSC01462 phoca_thumb_l_DSC01467 Pow Powiat LA