Złote Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej dla SP 5 w Goleniowie

 

W dniach 14 i 15.09.2017 w Goleniowie odbyły się mistrzostwa gminy w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W rywalizacji dziewcząt wzięło udział 5 zespołów a w rywalizacji chłopców sześć. Obie reprezentacje naszej szkoły stanęły na wysokości zadania i zdobyły tytuły Mistrzów Gminy w piłce nożnej. Opiekunem obu drużyn był Michał Zera.

Wyniki poszczególnych meczy i ostateczne wyniki:

Dziewczęta:

         
  1. ZSP Mosty – SP 5 Goleniów 1:1      
  2. SP 4 Goleniów – SP 8 Goleniów 2:0      
  3. SP Kliniska – SP 5 Goleniów 0:3      
  4. ZSP Mosty – SP 4 Goleniów 1:1      
  5. SP Kliniska – SP 8 Goleniów 0:0      
  6. SP 5 Goleniów – SP 4 Goleniów 3:1      
  7. SP Kliniska – SP 4 Goleniów 2:1      
  8. ZSP Mosty – SP 8 Goleniów 0:1      
  9. SP Kliniska – ZSP Mosty 3:1      
  10. SP 8 Goleniów – SP 5 Goleniów 0:1      
 
   
   

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. miejsce: SP 5 Goleniów
  2. miejsce: SP Kliniska
  3. miejsce: SP 4 Goleniów
  4.  miejsce: SP 8 Goleniów
  5. miejsce: ZSP Mosty

Chłopcy:

 

Grupa A            
  1. ZSP Mosty – SP 5 Goleniów 1:6      
  2. SP 5 Goleniów – SP Kliniska 1:1      
  3. SP Kliniska – SP Mosty 0:1      

 

Grupa B            
  1. SP 1 Goleniów – SP 4 Goleniów 9:0      
  2. SP 4 Goleniów – SP 8 Goleniów 1:6      
  3. SP 1 Goleniów – SP 8 Goleniów 6:0      
           
 

Półfinały

           
  1. SP 5 Goleniów – SP 8 Goleniów 7:0      
  2. ZSP Mosty – SP 1 Goleniów 0:8      
                 
  Finał A            
  SP 1 Goleniów – SP 5 Goleniów 1:3      
                 
  Finał B            
  ZSP Mosty – SP 8 Goleniów 0:3      

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:        
                 
  1. SP 5 Goleniów    
  2. SP 1 Goleniów    
  3. SP 8 Goleniów    
  4. ZSP Mosty    
  5. SP Kliniska    
  6. SP 4 Goleniów        
                 

 

Skład Chłopców Skład Dziewcząt
1. Bęben Michał III d

2. Lewicki Marcel III d

3. Gliga Robert III d

4. Flegiel Dawid III d

5. Kozak Łukasz III c

6. Wilczyński Jędrzej III c

7. Tapper Bartosz III e

8. Nadolski Szymon II b

9. Góral Kacper III d

10. Borek Maksymilian II b

 

1. Zawiasińska Wiktoria

2. Antkiewicz Wiktoria

3. Kluza Julia

4. Stypik Aleksandra

5. Trzeciak Aleksandra

6. Popko Laura

7. Żóralska Sara

8. Zacha Paulina

9. Zacha Julia

10. Nelza Roksana

11. Chomont Ania

 

 

Brak możliwości komentowania