Zwycięstwa w biegach rozstawnych!

Lekkoatleci Gimnazjum nr 2 z sukcesami wystartowali w Mistrzostwach Powiatu w biegach rozstawnych, które odbyły się 14 czerwca na goleniowskim stadionie.

Dziewczęta w biegu na dystansie 4 x 100 m zajęły I miejsce. Sprinterki wystąpiły w składzie : Michalina Zubko, Zofia Zasuwa, Zuzanna Biały, Jessica Mścichowska.

Na tym samym dystansie chłopcy uplasowali się na drugiej pozycji. Drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Koźlak, Patryk Pacholski, Szymon Kowalczyk, Konrad Religa.

Miejsca na podium nasi uczniowie również zajęli w sztafecie szwedzkiej. Chłopcy w składzie: Kacper Mroczkowski, Maciej Pastuszka, Gabriel Maniecki i Piotr Bakan jako zwycięzcy biegu stanęli na najwyższym stopniu. Dziewczęta w składzie: Martyna Dąbrowska, Julia Olesińska, Julia Stężalska i Oliwia Reinsch przybiegły tym razem jako drugie.