Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się 4 i 5 stycznia 2018 r. na hali sportowej w SP 2 – Goleniów. W środę o zwycięstwo walczył zespół dziewcząt, natomiast w czwartek drużyna chłopców. Dziewczęta zajęły I miejsce i będą reprezentowały naszą szkołę oraz  powiat goleniowski w dalszych rozgrywkach. Chłopcy zajęli V miejsce. W skład drużyny żeńskiej  weszły: Bakan Natalia, Bednarek Wiktoria (kapitan), Hanas Maja, Kiedas Gabrysia, Pawlaczyk Lena, Pomocka Laura, Staszewska Anastazja, Zacha Julia, Zacha Paulina i Zubko Michalina. Drużyna męska wystąpiła w składzie: Bąk Piotr, Krasowski Miłosz, Kujawa Patryk, Mojsiewicz Marcin, Nowak Piotr (kapitan), Osiński Alan, Ptak Wiktor, Stolarski Michał. Sportowcy wystąpili pod opieką pani Izabeli Grabskiej.

Font Resize
Contrast