Ankieta ewaluacyjna

Szanowni Rodzice

Zbliża się koniec bieżącego roku szkolnego. Jak wszyscy wiemy bardzo specyficzny był to czas, inny pod wieloma względami od poprzednich. Jest to również czas podsumowań tegorocznej pracy szkoły.

W ramach corocznie przeprowadzanej ewaluacji prosimy Państwa o wypełnienie ankiety, jest ona anonimowa. Badanie ankietowe w bieżącym roku szkolnym dotyczy okresu nauki zdalnej i jej wpływu na poczucie psychospołeczne, oraz postępy edukacyjne uczniów; w badaniu biorą udział trzy grupy badawcze: uczniowie, pracownicy szkoły, rodzice.

Ankietę, która skierowana jest do Państwa jako Rodziców/Opiekunów, należy wypełnić za pośrednictwem poniżej zamieszczonego linku (formularz FORMS Microsoft Office, otwarty do 23.06.2021 r.

Za udzielenie odpowiedzi i udział w badaniu z góry Państwu dziękujemy.