Delegacja naszej szkoły tj. Hania, Nadia, Jakub, Szymon i Bartek wraz z opiekunami p. Sylwią Lisowską i Anną Siemaszko- Małachowską oraz zastępcą burmistrza Anitą Jurewicz uczestniczyła w uroczystości upamiętnienia 79 rocznicy Forsowania Odry. Jest to już drugi udział naszej szkoły SP5, która wraz z przedstawicielami m.in. Związku Żołnierzy Wojska Polskiego i innych wyjeżdża na tak ważną uroczystość. Odwiedziliśmy muzeum w Cedyni, pochodziliśmy po wzgórzach tej uroczej miejscowości, weszliśmy na wieżę widokową której rozciąga się przepiękny widok na Górę Czcibora. w Siekierkach- Gozdowicach uczestniczyliśmy we mszy świętej za żołnierzy, którzy oddali swoje życie za naszą Ojczyznę. Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą społeczność. Dziękujemy rodzicom za wspieranie patriotycznego wychowania młodzieży.