BAL GIMNAZJALNY – fotorelacja

Tradycją naszej szkoły jest Bal Gimnazjalny, który jak co roku rozpoczął się polonezem w wykonaniu trzecioklasistów. P. Małgorzata Łukaszewska i p. Ewa Lisińska ułożyły choreografię i włożyły serce w próby oraz przygotowania. Organizatorami i sponsorami balu są rodzice uczniów. Stałym elementem balu są wybory króla i królowej balu, którymi w tym roku zostali: Zuzanna Chudziak i Eryk Jaśkiewicz. Klasy bardzo chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia, których autorami są członkowie Koła Fotograficznego „MIGAWKA” w składzie: Julia Obszyńska, Kamila Ślepaczek, p. Monika Rożko-Wentruba, oraz zaproszeni goście  Maciej Adaszewski  i Kacper Zalewski.

Wszystkie zdjęcia można pobrać w bibliotece do końca czerwca oraz poprzez dysk ONE DRIVE, do którego link podamy w późniejszym terminie.

Scroll to Top