Z doradcą zawodowym w TVP3 w Szczecinie

Kolejna grupa trzecioklasistów  pod opieką p. Beaty Bieniek uczestniczyła w wycieczce zawodoznawczej do Telewizji Polskiej w Szczecinie. W programie było zwiedzenia budynku pod okiem p. Joanny Toszek – dziennikarki, która bardzo ciekawie opowiadała o pracy w mediach na różnych stanowiskach i odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące pracy w telewizji. Uczniowie zobaczyli jak wyglądają studia gdzie nagrywane są programy telewizyjne, jakie panują tam zasady, warunki i jak funkcjonuje cała redakcja na co dzień.
Ważnym punktem programu była rozmowa z prezenterem i dziennikarzem p. Dariuszem Baranikiem. Poruszane tematy to: zawód dziennikarz oraz wybór szkoły i ścieżki edukacyjnej prowadzącej w tym kierunku.
Wycieczka odbyła się w środę, 14 marca 2018 r.

 

Scroll to Top