Dwa zwycięstwa na Gimnazjadzie!

4 stycznia br. odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej GIMNAZJADA dziewcząt i chłopców. Gimnazjum nr 2 w Goleniowie reprezentowały dwie drużyny. W skład drużyny dziewcząt weszły: Natalia Bakan, Wiktoria Bednarek, Dominika Skrzypczak, Maja Hanas, Julia Zacha, Lena Pawlaczyk, Alicja Borkowska, Ewa Hawrot, Julia Pomocka, Hanna Bohdaniec, Michalina Zubko, Anastazja Staszewska. Trenerem  jest p. Jadwiga Wojtyła. Dziewczęta rozegrały dwa spotkania z zawodniczkami z Gimnazjum nr 1 w Goleniowie oraz z zawodniczkami  Zespołu Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich. Oba spotkania zakończyły się wygraną naszych zawodniczek wynikami 2:0.

Drużynę chłopców stanowili: Kacper Woźniak, Miłosz Bakan, Marcel Mirytiuk, Bartosz Szwarc, Michał Turek, Borys Suchocki, Miłosz Swół, Paweł Orłowski, Miłosz Krasowski. Trenerem jest p. Remigiusz Gajewski. Drużyna chłopców zakończyła  spotkanie z drużyną  Gimnazjum nr 1 wynikiem 2:1.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchar dla szkoły.

Zwycięskim drużynom gratulujemy!

Scroll to Top