Face To Face With The World

Uczniowie klasy II c są bardzo ciekawi jak uczą się i bawią dzieci w innych częściach świata. Postanowili się tego dowiedzieć u źródeł i nawiązali nowe znajomości włączając w realizację lekcji online w ramach Międzynarodowego Projektu Face to Face – International Educational and Humanitarian Organization. Zaprosili do współpracy panią Annę Siemaszko-Małąchowską, ich nauczycielkę języka angielskiego, ponieważ chcieli w praktyce wykorzystać swoje umiejętności zdobyte na lekcjach. I udało się! Już dwukrotnie gościliśmy na lekcji angielskiego w SP 5 w Goleniowie uczniów szkoły w Kenii z panią dyrektor Bernardette Oketch. Dużo emocji i wrażeń były po obu stronach, śpiewaliśmy piosenkę „Hop on the tables”- przygotowywały ją obie klasy, mieliśmy więc okazję porównać nasz angielski. Otworzyliśmy okno na świat na nie wychodząc z klasy:). Planujemy już następne lekcje online, a najbliższe będzie związane z utrwalaniem słownictwa, które aktualnie omawiają uczniowie na zajęciach. To będzie spotkanie języka polskiego, angielskiego i suahili:)

Scroll to Top