Finał Gimnazjady w Szachach Drużynowych Dziewcząt i Chłopców – zdjęcia

Szczecińskie Liceum nr 13 gościło we wtorek, 15 grudnia najlepszych szachistów z województwa zachodniopomorskiego. W Finale Gimnazjady w Szachach Drużynowych Dziewcząt i Chłopców placówkę naszą reprezentowało pięciu uczniów: Paweł Kwintal, Jakub Kozak, Mateusz Jagieński, Jakub Białożyt oraz Zofia Bednarz. Do turnieju przystąpiło 13 drużyn ze Szczecina, Stargardu Szczecińskiego, Gryfic, Gryfina, Przelewic, Łobza, Polanowa, Choszczczna i oczywiście z Goleniowa. Podczas siedmiu rund rozgrywanych systemem szwajcarskim rywalizowało między sobą 61 zawodników (w tym 17 dziewcząt). Sędzią głównym zawodów był Bartosz Pikuła. Współorganizatorem imprezy był: Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie, Zespół Szkół Ogólnokształcącących nr 7 w Szczecinie oraz Klub szachowy Gryf. Dziękujemy za doskonałą organizację imprezy.

 

Scroll to Top