Finał Szlachetnej Paczki 2022r.

W tym roku, po raz  kolejny, nasza szkoła  przystąpiła do ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA. Akcja opiera się o ideę przekazywania bezpośredniej pomocy osobom potrzebującym i ich rodzinom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb. Osoby potrzebujące otrzymują paczkę odpowiadającą ich indywidualnym potrzebom. Objęliśmy opieką jedną z rodzin , stając się tym samym Darczyńcą w tej akcji charytatywnej. Do tworzenia Paczki dla wybranej przez nas rodziny zaprosiliśmy całą społeczność szkolną : uczniów, rodziców i nauczycieli, pracowników szkoły. W tym roku objęliśmy pomocą Rodzinę Pana Mariana. Zaangażowanie Rodziców, Dzieci i Pracowników szkoły przyniosło nieoczekiwane efekty – przygotowaliśmy 36 różnorodnych paczek, zawierających żywność, środki czystości, kosmetyki, odzież, leki,  czajnik elektryczny , materac przeciwodleżynowy oraz prezenty. Wraz ze zbiórką darów rzeczowych trwała  zbiórka środków pieniężnych, z których zostały zakupione brakujące artykuły.

Serdecznie dziękuje za zaangażowanie tym, którzy wspomagali akcję: Dyrekcji, Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Scroll to Top