Godziny dostępności nauczycieli obowiązujące od 03.02.2024r.

Godziny dostępności nauczycieli 2023/2024, art. 42 ust. 2f Karty Nauczyciel
Nazwisko i imię Dzień Godzina Sala
1 Bakalarczyk Paula poniedziałek 14.45-15.45 20
2 Bączyk Katarzyna piątek 7.50-8.50 10
3 Bieniek Beata wtorek 13.40-14.40 31
4 Cieśla Magdalena poniedziałek 13.30-14.30 6a
5 Gajewska Ewa poniedziałek 10.45-11.45 50
7 Górnicka Julia poniedziałek 13.45-14.45 21
8 Grycz – Michalak Ewa poniedziałek 15.20-16.20 13
9 Hawrylewicz Beata piątek 7.55-8.55 21
10 Iwanicka Wioletta poniedziałek 11.45-12.45 27
11 Jagiełło Kamila poniedziałek 13.40-14.40 11
12 Kaluga Zuzanna wtorek 13.30-14.30 19
13 Kałużna Ewa czwartek 9.40-10.40 27
14 Karasiak Izabela piątek 11.45-12.45 23
15 Kąkol Dorota poniedziałek 14.25-15.25 17
16 Krajcer Karol poniedziałek 13.30-14.40 sg
17 Kubiak Annna poniedziałek 9.55-10.55 27
18 Kwaśniewska Danuta piątek 12.45-13.45 50
19 Lange Roksana wtorek 11.45-12.45 32
20 Lipowicz-Orłowska Iwona wtorek 8.50-9.50 27
21 Lisińska Ewa wtorek 14.25-15.25 23 co 2 tyg
22 Lisowska Sylwia środa 12.45-13.34 33
23 Mackiewicz Iwona środa 13.45-14.45 16
24 Madejska Lucyna środa 7.55-8.55 18
25 Malinowska Natalia poniedziałek 12.30-13.30 11
26 Matławska Emilia wtorek 11.45-12.45 27
27 Mikulska Jadwiga czwartek 14.24-15.25 6
28 Minda Agata środa 12.30-13.30 27
30 Mucha Bożena poniedziałek 9.40-10.40 25
31 Murach Elżbieta piątek 13.40-14.40 27
32 Nazim Małgorzata czwartek 7.45-8.45 22
33 Nowińska Barbara poniedziałek 10.00-10.30 34
34 Olech Katarzyna poniedziałek 14.35-15.35 9
35 Olesińska Julita poniedziałek 13.40-14.40 27a
36 Panek Artur wtorek 15.30-16.30 7
37 Pawel-Stanew Maja wtorek 13.40-14.40 31
38 Potaż Magdalena czwartek 13.30-14.30 16
39 Retel-Sidłow Dominka piątek 11.45-12.45 50
40 Siemaszko -Małachowska Anna czwartek 14.25-15.25 12
41 Skakuj Beata czwartek 13.30-14.30 19
42 Słodowa Beata poniedziałek 9.45-10.45 7
43 Subocz Monika środa 15.00-16.00 7
44 Szmuc Dorota czwartek 14.00-15.00 27a
45 Szwarc Sławomir czwartek 14.25-15.25 sg
46 Tumulec Tamara środa 7.45-8.45 17
47 Wierzbicka Edyta czwartek 15.00-15.30 9
48 Wojtysiak Małgorzata wtorek, środa 7.45-8.00 10,22
49 Woźniak Kinga środa 10.35-11.45 27
50 Zalewski Mariusz środa 14.00-15.00 1
51 Zygadlewicz Jolanta poniedziałek 11.45-12.45 sg
52 Żebiałowicz Renata piątek 13.30-14.30 8

Scroll to Top