Kadra

 

Zalewski Mariusz – Dyrektor

Olesińska Julita – Wicedyrektor, wychowanie fizyczne

Szmuc Dorota– Wicedyrektor, język angielski

Bakalarczyk Paula– edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy I c

Barycza Marzena– edukacja wczesnoszkolna

Bączyk Katarzyna – matematyka

Bieniek Beata – religia, socjoterapia, ART, doradztwo zawodowe

Cieśla Magdalena– język angielski

Czuchra Martyna– matematyka, wychowawczyni klasy Vd

Gajewska Ewa– nauczycielka świetlicy

Gajewski Remigiusz – wychowanie fizyczne

Górnicka Julia -edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy IIIa,  wychowanie fizyczne

Grycz – Michalak Ewa – historia, etyka, wos, wychowawczyni klasy VI c

Hawrylewicz Beata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy II c

Iwanicka Wioletta wychowawczyni grupy „0”

Jagiełło Kamila – język polski, wychowawczyni klasy Vb

Jarmuł Renata – edukacja wczesnoszkolna

Kaluga Zuzanna – religia

Kałużna Ewa – Integracja sensoryczna, basen

Karasiak Izabela– plastyka, technika, wychowawczyni klasy V a

Kąkol Dorota -edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa , WDŻ

Kostrzeba Julita – historia

Krajcer Karol – wychowanie fizyczne, basen

Kubiak Anna – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja

Kwaśniewska Danuta – nauczycielka świetlicy

Lange Roksana– język polski, wychowawczyni klasy IVa

Lipowicz- Orłowska Iwona – nauczyciel współorganizujący kształcenie

Lisińska Ewa –  muzyka

Lisowska Sylwia – język angielski, wychowawczyni klasy VII b

Łukaszewska Małgorzata – język polski, logopedia

Mackiewicz Iwona – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy III c

Madejska Lucyna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy I b

Malinowska Natalia– język angielski

Matławska Emilia – język niemiecki

Mikulska Jadwiga –  informatyka, technika, wychowawczyni klasy IVc

Minda Agata  wychowawczyni grupy „0”

Mucha Bożena– logopedia

Murach Elżbieta – język polski

Nazim Małgorzata– matematyka, wychowawczyni klasy VI b

Nowińska Barbara– bibliotekarz

Olech Katarzyna- biologia, przyroda, chemia, wychowawczyni klasy VIa

Panek Artur – pedagog

Pawel-Stanew Maja– język polski, wychowawczyni klasy Vc

Potaż Magdalena – edukacja wczesnoszkolna, język angielski klasy I-III, wychowawczyni klasy III b

Retel-Sidłow Dominika -nauczycielka świetlicy

Rożko-Wentruba Monika – bibliotekarz

Siemaszko-Małachowska Anna – język angielski, wychowawczyni klasy VII a

Skakuj Beata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy Ia

Słodowa Beata– pedagog specjalny, nauczycielka świetlicy

Staśkiewicz Adam – religia

Subocz Monika – psycholog

Szwarc Sławomir– wychowanie fizyczne

Tumulec Tamara – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy II b

Wierzbicka Edyta – geografia

Wojciechowski Marcin – informatyka

Wożniak Kinga– nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja

Zygadlewicz Jolanta– nauczycielka świetlicy, basen, wychowanie fizyczne

Żebiałowicz Renata – fizyka, chemia, edb, wychowawczyni klasy VIII a

Scroll to Top