Koniec jakiegoś etapu.

Koniec jakiegoś etapu. nie oznacza, że ponownie nie spotka Was coś pięknego. To tak jak drzewa, które zrzucają liście jesienną porą, by na nowo wypuścić pąki wiosną. ” Nasze Sowy dojrzały, nadzedł czas, by opuściły przedszkolne gniazdo i zaczęły budować swoje gniazdko w kolejnym etapie edukacyjnym. Uroczyste zakończenie roku upłynęło sielsko jak na łące: fruwały motyle i szła stonoga, skakały zajączki, a żaby chowały się przed bocianami. Był śpiew, taniec, muzykowanie i wspaniała zabawa, to było godne pożegnanie zerówki. Bardzo dziękujemy Dyrekcji i pracownikom szkoły za udział w uroczystości. Jesteśmy wdzięczni Rodzicom za wspaniałą współpracę, zaufanie i wsparcie jakim obdarzyli Nas w procesie dydaktyczno-wychowawczym. Dzieciom dziękujemy za ciekawość, zaangażowanie, za każdy uśmiech i każdą łzę. Drogie Sowy! Wasze skrzydła są gotowe do samodzielnego lotu do następnego etapu edukacyjnego, niech będzie on szczęśliwy, wypełniony fantastycznymi doświadczeniami i niezapomnianymi przygodami!

Scroll to Top