Konkurs plastyczny projektu FoMoBi realizowanego na WNoZ Uniwersytetu Szczecińskiego

 

Serdecznie zapraszam uczniów naszej szkoły  do uczestnictwa w konkursie plastycznym ogłoszonym przez realizatorów projektu ,,Rozmieszczenie i morfodynamika środowiska wydm przednich i fluktuacje roślinności- bioróżnorodne siedlisko polskiego wybrzeża (FoMoBi)” -Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego.  Prace konkursowe powinny być związane tematycznie ze środowiskiem Morza Bałtyckiego, nie mogą być wcześniej nagrodzone w innych konkursach. Technika plastyczna dowolna, format o maksymalnym rozmiarze A3, praca  nieoprawiona. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:

http://www.fomobi.pl/index.php?option=com_content&view=featured&Itemid=476

Nasze gimnazjum może reprezentować 10 najlepszych prac. Organizatorzy przewidują interesujące nagrody rzeczowe. Prace należy złożyć do sali nr 15 do 15 kwietnia.

 

2013-fomobi_konkurs

 

Edyta Wierzbicka

Scroll to Top