Koszykarze Mistrzami Powiatu

V__77D0

17 i 18 lutego 2015r. odbyły się finały Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej w ramach rozgrywek Gimnazjady. Dziewczęta w składzie: Laura Hoffmann, Ola Idziaszczyk, Wiktoria Bowsz, Dalia Chilińska, Julia Olesińska, Agnieszka Rozenek, Patrycja Glądała, Natalia Szachniuk, Julia Mikuśkiewicz, Kamila Glinkowska i Martyna Głuszek zajęły IV miejsce w w/w zawodach. Natomiast chłopcy wygrali turniej zajmując I miejsce awansując tym samym do dalszych rozgrywek w regionie. Zwycięską drużynę reprezentowali: Paweł Matławski, Jakub Lewandowski, Dawid Sobański, Julian Krajcer, Mateusz Krzak, Marcin Szubert, Michał Jaśkiewicz, Maciej Łykowski, Marcel Mirytiuk, Michał Bednarek i Natan Gajek. Opiekunami zespołów byli p.Remigiusz Gajewski i p.Michał Zera.

Izabela Grabska

Scroll to Top