Kręgielnia Flame Bowling Goleniów

Małe Sówki wybrały się do Kręgielni Flame Bowling Goleniów. Celem wycieczki było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, poznanie ciekawej i nietypowej dyscypliny sportowej, integracja środowiska uczniowskiego, zacieśnianie relacji koleżeńskich. Sowy miały możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyły się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.
Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla naszych dzieci. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Sówki świetnie radziły sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Zajęcia zakończyły się wspólnym świętowaniem urodzin kolegi, który poczęstował wszystkich urodzinowym tortem. Wszystkiego najlepszego Krzysiu ????

Scroll to Top