Mądre Sówki z wizytą w bibliotece

W dniu 26.02.2108 roku  uczniowie z oddziału przedszkolnego „Mądre Sówki” odwiedzili Bibliotekę Miejską w Goleniowie.  Spotkali się z panią Iwoną Filochowską, pracownikiem biblioteki, która przywitała dzieci i opowiedziała im o swojej pracy.  Pani bibliotekarka oprowadziła  po oddziale biblioteki dla dzieci pokazując  jakie pozycje książkowe są tam zgromadzone i czego dotyczą. Pani Iwona zachęcała też dzieci do zapisywania się do grona czytelników i korzystania z różnych atrakcji organizowanych przez bibliotekę dla dzieci.

Następnie dzieci wysłuchały z zainteresowaniem fragmentu książki, którą przeczytała im pani bibliotekarka. Z dużą ochotą skorzystały również z możliwości zabawy po czym radośni i uświadomieni czytelniczo wrócili do szkoły.

Tekst i zdjęcia Dorota Kąkol

Scroll to Top