Mądre Sówki na wycieczkach

Gdy gimnazjaliści, pełni stresu i obaw przystępowali do egzaminów, Mądre Sówki miały okazję, aby miło spędzić czas poza murami szkoły.
18.04. przedszkolaki wybrały się w odwiedziny do swoich rówieśników ze szkoły w Krępsku. Pani Asia przygotowała dla wszystkich przyrodnicze podchody. Dzieci musiały znaleźć koperty z zadaniami i je wykonać. Dzięki temu dowiedziały się gdzie jest ukryty skarb. Następnie gospodarze porwali Mądre Sówki do tańca. Choreografia okazała się całkiem prosta i wszyscy szybko się jej nauczyli. Kolejną atrakcją było ognisko. Obok kiełbasek były wyśmienite i zdrowe sałatki. Wszyscy bawili się doskonale.
19.04. Mądre Sówki wybrały się na basen w Goleniowie. Dzieci na chwilę zamieniły się w rekiny, delfiny, syreny i inne wodne stworzenia. 2 godziny minęły jak oka mgnienie. Po powrocie nikt nie miał siły na dalsze harce??.
20.04.Mądre Sówki razem z zaprzyjaźnioną grupą z PP nr 2 wybrały się do Teatru Lalek Pleciuga na przedstawienie o … miłości. Takiej miłości, której nikt nie dawał szans na przetrwanie. Aktorzy ochoczo wyszli do widzów i dzięki ciekawym rekwizytom zafundowali dzieciom niezapomniane wrażenia.

Tekst i zdjęcia Magda Potaż

Scroll to Top