Międzynarodowy Dzień Kropki to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzone jest 15 września.Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. W naszej szkole podczas zajęć prowadzonych w świetlicy uczniowie cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja książki pt. ,,The Dot”, której autorem jest Peter Reynolds. Jest to historia małej dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzieci podczas zajęć opowiadali o swoich talentach ujawnionych i tych nie do końca odkrytych, mówili o swoich mocnych stronach i odkrywali je podczas zajęć…plastyczno- technicznych oraz sportowych. Był to udany wspólnie spędzony czas a fotorelacja poniże

Scroll to Top