Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge

Dnia 11 kwietnia 2018 r w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge. W konkursie wzięło udział 84 uczniów z klas 4-7 oraz drugiej i trzeciej gimnazjum. Najwyższą lokatę- 1 miejsce w województwie ( 12 miejsce w kraju) zdobyła Kamila Celmerowska z klasy 2 c, drugie miejsce w województwie zajęła Aleksandra Olech z klasy 2 a ( 21 miejsce w kraju), miejsce trzecie natomiast Anna Bieniek z klasy 2 c.
Najlepszym uczniem z klasy czwartej okazał się Jakub Surma. W klasie siódmej natomiast pierwszą lokatę zdobył Maciej Mojsiewicz, drugą Hubert Maciulewicz, na trzeciej pozycji uplasowała się Barbara Zasuwa.
Wśród klas trzecich gimnazjum najwyższą pozycję zajął Mikołaj Szpakowski z klasy 3 a ( 13 miejsce w województwie), drugie miejsce w szkole zajęła Adriana Sobolewska z klasy 3a, a trzecie Julia Guzikiewicz również z klasy 3a.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy
Sylwia Lisowska i Anna Siemaszko- Małachowska

Scroll to Top