Misiowe Przedszkole w naszej szkole

10.03.2023 Odwiedzili nas nasi rówieśnicy z Misiowego przedszkola – grupa Liski. Sówki miały okazję stać się przewodnikami po naszej szkole. Nasi nowi koledzy wraz z nami mieli okazję zajrzeć do najciekawszych miejsc w naszej szkole. Pani Renata zaprosiła nas do swojej pracowni chemicznej, w której Liski wzięły udział w eksperymentach-wykonały Pastę do zębów dla słonia czy kolorowe wulkany. Niesamowite wrażenie zrobiły sale gimnastyczne, gdzie dzieci mogły sprawdzić swoja sprawność fizyczną obiegając je dookoła. W bibliotece szkolnej Pani Monika opowiedziała o swojej pracy, dzieci mogły zaobserwować czytelników, którzy zwracali i wypożyczały książki. Duża radość dzieciom sprawiła możliwość poczucia się jak prawdziwy uczeń zasiadając w szkolnej ławce. Sześciolatki pisały kredą po tablicy, obejrzały książki z których uczą się ich starsi koledzy. Odważny Lisek przymierzył koszulkę z logo szkoły, która stanowi mundurek szkolny. Dużą atrakcją stało się nasze szkolne źródełko, z którego każde z dzieci mogło napić się wody. Myślę, że ta wycieczka na długo zostanie w pamięci nie tylko naszych gości ale również naszym Sówkom.

Scroll to Top