Mistrzostwa powiatu w biegach rozstawnych

24 kwietnia na stadionie miejskim w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w biegach rozstawnych. Nasi lekkoatleci wzięli udział w obu rozgrywanych w tym dniu konkurencjach, czyli w biegu 4x100m i w sztafecie szwedzkiej 100m+200m+300m+400m.Drużyna dziewcząt w składzie: Jessika Mścichowska, Kamila Glinkowska, Aleksandra Idziaszczyk i Wiktoria Bowsz zajęła I miejsce w biegu 4x100m.W sztafecie szwedzkiej Oliwia Reinsch, Zuzanna Wojszel, Natalia Średzińska i Wiktoria Chrobocińska zajęły II miejsce.  Z kolei chłopcy lepiej spisali się w sztafecie szwedzkiej. Jakub Lewandowski, Piotr Bakan, Maciej Pastuszka i Radosław Czarny zdobyli w tej konkurencji złoto, a zespół sprinterów w biegu 4x100m – srebro. II miejsce wywalczyli:Krzysztof Brągiel, Dawid Marciniak, Oskar Piątkowski i Michał Zawada. Zawodnikami rezerwowymi byli: Julia Olesińska i Gabriel Maniecki. Zwycięskie zespoły będą w najbliższym czasie reprezentowały naszą szkołę oraz powiat w mistrzostwach województwa zachodniopomorskiego.

Izabela Grabska

Scroll to Top