Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W ramach gimnazjady 2016/2017 reprezentacje naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt i chłopców rywalizowały w listopadzie w rozgrywkach międzyszkolnych. Chłopcy z naszego gimnazjum ukończyli rozgrywki na 4 miejscu w półfinale mistrzostw powiatu. Lepszym wynikiem mogą pochwalić się dziewczęta, które mimo znacznego osłabienia drużyny (3 zawodniczki z pierwszego składu z przyczyn obiektywnych nie mogły wziąć udziału w zawodach), zajęły 3 miejsce w finale Mistrzostw Powiatu. W meczach o wejście do finału spotkały się następujące zespoły: Gimnazjum nr 2 w Goleniowie z Gimnazjum ze Stepnicy i Gimnazjum z Maszewa z Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie. Zwycięzcy obu par spotykały się w finale, przegrani grali o 3 miejsce. Mimo prowadzenia do przerwy 1:0, nasze gimnazjalistki przegrały z późniejszymi mistrzyniami powiatu 1:3 i spotkały się w finale B z Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie. Mały finał wygrała 3:1 drużyna Gimnazjum nr 2 w Goleniowie.

Skład naszych reprezentacji:
Dziewczęta:
Stypik Aleksandra, Żuralska Sara, Zubko Michalina, Kraska Klaudia, Mścichowska Jessica, Kusiak Wiktoria, Zawiasińska Wiktoria, Bobrowska Oliwia, Mikołajczyk Estera, Trzeciak Aleksandra, Antkiewicz Wiktoria, Sawicka Wiktoria.

Chłopcy:
Bęben Michał Gliga Robert, Frączek Mateusz, Lewicki Marcel, Jagiełło Paweł, Świat Oskar, Dębowski Filip Nowak Piotr, Chiliński Dacjan, Flegiel Dawid.

Opiekunem obu zespołów jest Michał Zera.

imag2847_m_zera_1

Scroll to Top