Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Uczennice pod opieką pani Julity Olesińskiej zdobyły złoty medal w biegach drużynowych 10×800. Drużyna wystąpiła w składzie: A. Idziaszczyk, W. Bowsz, Z. Wojszel, N. Binkowska, J. Olesińska, N. Średzińska, J. Mścichowska, J. Leszczyńska, O.Reinsch, J. Kaczmarska, M. Mil.
Złoty medal zdobyli również chłopcy, którzy wystąpili w składzie: P. Bakan, M. Pastuszka, J. Lewandowski, R. Czarny, G. Maniecki, K. Krzak, P. Soszyński, K. Tomaszewicz,D. Marciniak, P. Stefaniak. Opiekunem drużyny był pan Remigiusz Gajewski.
Zwycięstwa dały awans do Mistrzost Województwa, które odbędą się w Przelewicach 22 października br.
phoca_thumb_l_DSC01533
phoca_thumb_l_DSC01532
phoca_thumb_l_DSC01530
grupa
phoca_thumb_l_DSC01536

phoca_thumb_l_DSC01563

Scroll to Top