Mistrzostwa Regionu w piłce siatkowej

W dniu 9 marca w Gryficach, odbyły się Mistrzostwa Regionu gr. B w piłce siatkowej dziewcząt. Na zawody zgłosiło się 6 zespołów ze Szczecina, Kołobrzegu, Gryfic, Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia i Goleniowa. Nasz zespół został rozstawiony w grupie z Kamieniem Pomorskim i Szczecinem. Pierwszy mecz nasz zespół rozegrał z Kamieniem Pomorskim i gładko wygraliśmy pierwsze spotkanie 2:0. Niestety w meczu z drużyną ze Szczecina nie było już tak kolorowo. Przegraliśmy 0:2, ale dzięki zajęciu drugiego miejsca w grupie utrzymaliśmy szanse na awans do kolejnego etapu. W walce o finałspotkaliśmy się z drużyną z Gryfic, która również wygrała z nami dwa sety i ostatecznie nasze siatkarki zajęły 4 miejsce.

Skład reprezentacji: Hanas Maja, Bednarek Wiktoria, Zacha Julia, Pomocka Laura, Bakan Natalia, Zacha Paulina, Pawlaczyk Lena, Skrzypczak Dominika, Zubko Michalina.

opiekun drużyny – Michał Zera

Scroll to Top