Nowa grupa Liderów Młodzieżowych

W dniu 4 stycznia w naszej szkole zorganizowaliśmy nabór na nowych liderów młodzieżowych. Zgłosiło się sporo chętnych. Liderzy, którzy są dłuższym już stażem, aby wyłonić najbardziej nadające się na te funkcje szkolne osoby, zadawali kandydatom wiele pytań. Po długiej analizie na okres próbny dostało się 8 osób:
– Aleksandra Trzeciak kl. IA
– Amelia Sławska kl. IA
– Hania Pietunow kl. IA
– Marysia Syty kl. IC
– Oliwia Ucińska kl. IC
– Patrycja Jaśkiewicz kl. ID
– Antek Chmielniak kl. IC
– Paula Swół kl. IIA

Naszym najbliższym działaniem młodych liderów będzie zorganizowanie debaty, która odbędzie się w dniu profilaktyki (21.03.2017 r.) oraz pomoc słabszym uczniom w nauce. Wszyscy liderzy są do waszej dyspozycji zawsze na długiej przerwie w gabinecie pedagoga i psychologa szkolnego, zapraszamy.

Scroll to Top